Вітаю Вас Гость
Неділя
24.11.2024
16:44

Меню сайту
Категорії каталогу
Сонцезахисні [1]
Протиударні [2]
Протиударні захисні СУ-2, СУ-3
Енергозберігаючі [1]
Тонуючі [1]
Декоративні [1]
Антишумові [1]
Форма Входу
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 48
Головна » Статті » Плівки » Протиударні

Інструкція з встановлення віконних плівок
Для установки віконної плівки необхідний професійний комплект інструменту.
Використовуваний інструмент буде наступним:
1. Ніж малий універсальний (застосовується для точного прірезанія плівки).
2. Леза запасні до ножу.
3. Ракель безпечний оригінальний (застосовується для видавлювання води з протиударних плівок).
4. Запасная гумка до ракелю безпечного оригінального.
5. Ракель жовтий універсальний (застосовується для видавлювання води з усіх плівок крім протиударних. Для протиударних плівок він застосовується тільки для притиснення країв і кутів плівки. Також жовтий ракель застосовують для миття скла).
6. Скребок «ТРІУМФ» (застосовується для механічної очистки скла).
7. Запасні леза до скребка «Тріумф».
8. Змивка (застосовується для миття скла).
9. Розпилювач води (під тиском).
Додатковий інструмент:
1. Рулетка.
2. Ножиці
3. Угольник 90 град.
4. Фломастер по склу.
5. Линейка 1.53.
6. Шампунь (нейтральний)

ОПЕРАЦІЯ 1.
Необхідно зробити точні виміри стекол, що підлягають оклейке плівкою.
Для поклейки стекол не в рамі, необхідно додати на кожну сторону 0,5 см (для допуску на прирізку). Якщо скло в рамі, то також на кожну сторону робимо допуск 0,5 см (для точної прирізки по рамі).

ОПЕРАЦІЯ 2.
Робимо розрахунок плівки по витраті і роскрою плівки, виходячи з розмірів ширини рулону (стандартна ширина плівки 1524мм).


ОПЕРАЦІЯ 3.
Маючи попередні розрахунки, приступаємо до раскрой плівки.  Якщо є стіл, ширина якого не менше рулону, то робимо розкрій на столі. Є й інші варіанти розкрою плівки - використовуючи чисте приміщення і поліетилен, робимо розкрій на підлозі, застосовуючи необхідні інструменти (рулетка, лінійка, фломастер, і ножиці, перевіряючи кути під 90 град.), Враховуючи допуски.

ОПЕРАЦІЯ 4. (процес інсталяції плівки).
1. Всі плівки встановлюється на склопакет з боку приміщення за винятком сонцезахисних плівок спеціально призначених для поклейки зовні.
2. Для того, щоб встановити плівку необхідно приготувати розчин води (дистильованої або ж фільтроване) з додаванням нейтрального шампуню в співвідношенні 0,5 л (води) - 3-4 краплі шампуню.
3. Перевіряємо розміри стекол і накроенние шматки плівок. Переконавшись у відповідності, приступаємо до роботи. Спочатку треба підготувати скло. Для цього знадобитися приготовлений розчин, скребок і змивка для води.
4. Наносимо рівномірно розчин на скло і приступаємо до чорнового очищення скла скребків від бруду, пилу, фарби та ін сторонніх частинок. Рухи скребка повинні бути спрямовані зверху вниз, зганяючи бруд зі скла. Після чого приступаємо до чистової миття скла.
5. Наносимо рівномірно розчин на скло і змивкою рухами зверху вниз змиваємо залишки дрібного бруду зі скла. Повторюємо цю операцію, в залежності від забруднення скла, приблизно 3-4 рази (але після кожного змивання змивку бажано мити чистим розчином). Після чого скло готове до поклейки.
6. Потім беремо потрібний розмір плівки, змочуємо рівномірно його з двох сторін розчином (це робимо для того, щоб пил на поверхні плівки не потрапляв на клейкий шар) і знімаємо захисний шар (лавсан), змочуючи рясно розчином клеячий шар плівки.  Якщо скло великих розмірів, то додатково змочувати чисту поверхню підготовленого скла, (бажано центральну його частину).
7. Прикладаємо плівку до скла, змочуємо ще раз розчином плівку з зовнішньої сторони і жовтим ракелем виганяємо воду з перекриттям в 50%.
8. Краї зайвої плівки прирізати точно по рамі спеціальним ножем. Потім повторюємо операцію пункту 6 приблизно 2-3 рази до повного видалення води з-під плівки. Піджимаючи край плівки, використовуємо паперові рушники та серветки.
9. Залишаємо скло з плівкою подсихати на 2-3 доби. При складуванні стекол, залишаємо зазор між склом 10-15мм для кращого подсихання.
10. У випадку нешільного прилягання країв, піджимають їх жовтим ракелем.

11. Типові величини часу повного висихання плівок різної товщини.

  Товщина плівки, мкм Звичайне час повного висихання, днів

Менше 100

30

Від 100 до 200

60

Від 200 до 300

100

Більше 300 (але не більше 425)

140

Ці величини були визначені виробником плівок.

Категорія: Протиударні | Додав: Vital (19.02.2009)
Переглядів: 838 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Добавлять Коментарі могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]